Cayma Hakkı

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Aşağıdaki bildiri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir.

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş ötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 

İade ve Ürün Değişim Şartları

CAYMA HAKKI ( İADE ÇERLİDİR )

Teslim aldıgınız  tarih itibari ile değişim süresi 4 gündür bu süre içerisinde ürünü kargoya teslim etmiş olmanız gerekmektedir.

Fatura aslı gönderilmez ise değişim gerçekleştirilemez

Değişim sürecinde kargo masrafı müşteriye aitti8

Bizim Anlaşmalı Firmamız İle Karsı Ödemeli Olarak Gönderebilirsiniz 

Kargo Tutar ÜRÜN ALACAK BAKİYENİZDEN DÜŞÜLECEKTİR

Kalan Tutar üyenin fiftybutik.com daki kayıtlı üyeliğine HEDİYE ÇEKİ olarak tanımlanır ve 1 yıl boyunca kullanılabilmektedir.